Burcunuza Göre Cilt Bakım Tüyoları – OMARSELLS

Burcunuza Göre Cilt Bakım Tüyoları

Burcunuza Göre Cilt Bakım Tüyoları

Koç: Baş bölgesini temsil eder, kızarıklıklar, ateş basması, gül hastalığı, isilik görülebilir. Cildi sakinleştirecek kremler, salatalık dilimleri gibi doğal yöntemler öneri edilir.
Aslan: Yönetici gezegeni Güneş, her daim sıcak bir burç! Bu sebeple ciltte kurumalar meydana gelebilir. Nemlendirmek için Hindistan cevizi yağı kullanılabilir.

Yay: Bilginin peşinde koşan filozof burç beslenmede de uçlara gideceğinden (yağlı, alkollü vs ) ciltte yorgunluk, akne sorunları olabilir. Derin cilt temizliği yapan ürünler kullanılabilir.
Boğa: Boğa burçları boğaz bölgesinde tahriş, yanma gibi sorunlarla karşılaşır. Boyun bölgesi ve dekolteye anti bakteriyel, enfeksiyonu engelleyen kremler kullanabilirsiniz.
Oğlak: Dikkatli, azimli, sorumluluk sahibi, biraz da katı. Özellikle kış döneminde hassas, döküntüler / kaşıntıları olan, kuru bir ciltleri olur. Yoğun nemlendiriciler kurtarıcınız, shea yağını tercih edebilirsiniz.
Başak: Çalışkan, detaycı, mükemmeliyetçi. Sonuç: koyu ve şiş göz altları! Göz altınıza uygulayacağınız avokadolu maskeler bu konu da çözüm olacaktır.
İkizler: Bol konuşma, bol el kol hareketi. Bu kadar aktif kullanılan jestlere karşılık ellerinize iyi bakın, yalnızca yüzünüze değil elinize de peeling ve maske yapın.
Terazi: Sanatın ve güzelliğin merkezi Terazi burcu, hemde böbrekleri temsil ediyor. Yani bol su içen Terazi’nin cildi güzel olur – yoksa söner gider! Suyunuzun alkalize olmasına dikkat edin.
Kova: Kuralları yıkan Kova burcu, dolaşım sistemini yönetiyor.Karın bölgesinde hem de yanaklarda şişkinlik muhtemel. Bunun için de ödem attırıcı çaylar birebir.

Akrep: Akrepler derinleri temsil eder. Duyguları bastırmakta üzerine olmayan bu burcun kadınları siyah noktalar ve cildin alt tabakalarına kadar inen lekelerle boğuşabilir. Tonik kullanmayı unutmayın!
Balık: Hassas, yaratıcı, sezgisel Balık’lar, duygularını kimseler üzülmesin diye paylaşmayınca bu sefer strese bağlı şişkinlik, iltihaplar oluşabilir. Gül yağı koklamak veya cilde uygulamak iyi gelecektir.

Yengeç: Duyguları sık sık değişen yengeçler, uyumayı çok sever! Göz altındaki şişlikleri yok etmek için çay poşeti koymayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@2019 omarsells.com
%d blogcu bunu beğendi: