D-SMART TÜM KİLİTLİ KANALLARI AÇTI Mİ

D-SMART TÜM KİLİTLİ KANALLARI AÇTI Mİ

Türkiye’nin djital yayın platformu D-Smart’dan aboneleri bir jest . D-Smart tüm kanallarının kilitlerini aboneleri için açtı.

Milyonlarca aboneye sahibi Djital Yayın Platformu D-Smart tüm aboneleri ek ücret ödemeden tüm kanallara erişme olanağı sağladı. Yani tüm kanallarının şifresini aboneleri için kaldırdı.

Tüm Dünya’yi etkisi altına alan covid-19 . Ülkemizde bilançosu büyümeye başladı . Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca , dün akşam tüm vaka sayısını açıkladı. Vaka sayısı 1.539 iken 37 vatandaşımiz Hayatını Kaybetti. Sayın Bakanımız Vatandaşlara Evde kalma çağrısı yaptı. Bir çok vatandaşımız söz tutarken bazıları dışarı çıkmaya devam ediyor. Evde kalan vatandaşlarımız internet televizyon gibi alanlara yönelmiş durumda gözler ücretli yayın yapan platformlara döndü. İlk haber digitürk’ten gelmişti. Şimdi ise haber D-Smart’dan geldi . Aboneleri ek ücret ödemeden tüm kanallarına ulaşma imkanı sağladı.

Aldığımız bilgiye göre D-Smart tüm aboneleri ek ücret ödemeden tüm kanallara erişme imkanı sağlıyor . Böylelikle evde kalmak için sizlere kolaylık sağlıyor.

#evdekalturkiye

Avatar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: