Dünyanın En Çok Konuştuğu Ünlü Çiftler – OMARSELLS

Dünyanın En Çok Konuştuğu Ünlü Çiftler

Omarsells Medya

Oynadıkları film setin de tanışıp evlenen ünlü çiftleri sizinle paylaşmak istedik. Umarım beğenirsiniz bizim unuttuğumuz olabilir . Siz de aklınıza gelen favori çiftinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1. Angelina Jolie & Brad Pitt

Omarsells Medya

Dünyanın en yakışıklı oyuncusu Brad Pitt ve Dünyanın en guzel oyuncusu Angelina Jolie . Dünyanın en çok konuşalan çiftlerden biri ayrıca bu çiftin 6 tane çocuklari var . 2014 yılında evlenen çift 2016 yılında çocukların eğitimı için ayrıldı.

2. Miley Cyrus & Liam Hemsworther

Bu çiftin ilişkileri biraz farkli . Çünkü sürekli ayrılık içerisindeler. 2013 yılında sevgili olan çift 2014 yılında ayrıldı. 2018 yılında evlenen ünlü çift yakın bir zamanda ayrıldığıni basin aracılığıyla duyurdu .

3. Ben Affleck & Jennifer Garner

Bu ikilinin aşkı ve evlilikleri en uzun sürenler arasında. 2005’te baslayan aşk hikayeleri 2017 bir ihanet sebebi ile bitti. Ben Affleck ‘in Jenniferi bebek bakıcısı ile aldatmasiydi.

4. Ashton Kutcher & Mila Kunis

Bu tatlı çift 1998 yılında bir sette tanışmış. Aynı zamanda çocukluktan beri birbirlerini tanıyan ünlü çift. 2015 yılında evlenmişler . Benim gözümde en iyi ve en yakışan çiftlerden biri . Dünya tatlısı iki tane çocukları vardır . Umarım hep mutlu haberlerinizi alırız.

5 . Penelope Cruz & Javier Bardem

Bu mutlu çift ise ilk olarak 1992 yılında bir filmde başrol oyuncusu olarak birbirlerini tanıyorlar. 2007 yılında başka bir filmde başrolleri paylaşan çift o yıl içerisinde sevgili oluyorlarica. 2010 yılında gizli bir törenle evlenen çiftin 2 tane çocuğu var. Şuanda halen evli bulunan çifte mutluluklar diliyoruz .

Dünyanın en çok konuşulan çiftlerı sizler için bir araya getirdik . Bu tarz haberlerin devamın gelmesi istiyorsanız. Bu haberi beğenip paylaşmayı unutmayın. Aynı zamanda sizde bu tarzda içerik üretmek isterseniz alt tarafta bulunan bize içerik gönder butonu ile istediğiniz içeriği oluşturabilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@2019 omarsells.com
%d blogcu bunu beğendi: