IPHONE’DEN BİR YENİLİK DAHA ! – OMARSELLS

IPHONE’DEN BİR YENİLİK DAHA !

Teknoloji devi Apple bir yenilik daha . Kullanıcilara daha iyi bir hizmet sunmak için sürekli yenilenen İphonelere yeni bir özellik daha ekleniyor .

Apple son zamanlarda geliştirdiği ürünler ile kendisinden söz ettirmeyi başardı. Ama şuanda bu geliştirdigi ürün kullanıcılara mükemmel bir hizmet sunup , işlerini daha kolaylaştıracaktır.

İPhone İle Arama ve Mesajlaşma Kolaylaşıyor.

Apple kendini yenilemeye devam ediyor . Kullanıcı deneyimleri daha çok artırmak isteyen Apple bu sefer Apple Siriye odaklandı. Artık kullanıcılar siri sayesinde arama ve mesajlaşmayı daha kolay yapabilecek . Artik kullanıcı aramak veya mesajlaşmak istediğinde varsayılan işlem o uygulamalar ile gerceklestirebilecektir.

Siri arama ve mesajlaşma tercihi tamamen size bırakıyor.

Artık kullanıcılarin siri ile söyleyerek WhatsApp ve Skype ile mesajlaşmasi daha kolay bir hale gelecektir . Ancak bu tür uygulamalar Apple ait olmadığı için Siriye bunu ayarlar kısmında bildirmeniz gerekecektir.

Varsayılan uygulamada WhatsApp ta mesaj göndermek istediğiniz kişiyi söylediğiniz de o işlemi gerçekleştirecek. Mesela Skype biriyle konuşmak istiyorum dediğin anda direk o kişiyle bağlanti kurulacaktır. Bu gibi uygulamalara sadece izin vermeniz gerekiyor. Gerisini siriye bırakın. Artık siri ile hayatınız kolaylaşacaktır. Mesala sabah daha yeni uyandınız tek bir komutla yapmanız gerekeni söylemeniz yeterli.

İPhone bu ürünü kısa sürede bir güncelleme ile iphonelara aktif hale gelecektir.

Bu tarz haberlerin gelmesini istiyorsanız bu içeriyi beğenip paylaşmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın . Sizce bu ürün tutar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@2019 omarsells.com
%d blogcu bunu beğendi: