Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi

Bazı erkekler vardır ki, kadınların asla katlanamayacağı karakterlere bürünüp bir kadın tarafından asla hoşlanılmazlar. İşte kadınların sevmediği 8 erkek tipi hakkında merak edilenler;

1. Çapkın Erkek

Kadınların sevmediği erkek tiplerinin başında gelen, ideal olmayanı ifade eden erkek türüdür ‘Çapkın Erkek’. Bu sebeple kadınlar, uzak durulması ve genellikle sevmediği erkek tiplerinin başında çapkın erkekleri görürler. Birçok kadın, günü birlik ilişki peşinde olmak yerine, dürüst, ahlaklı ve sevecen bir erkek tarafından sevilmeyi, onunla birlikte yürütebileceği uzun ömürlü bir ilişki hayali kurar. Ancak çapkın erkek tüm bu hayalleri sürekli risk altına atabilecek, her an her şeyi yaşatabilecek bir erkek türü olduğundan kadınlara itici gelir.

Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi Listesinin başında çapkın erkeğin bulunma sebeplerinden bir diğeri ise gidilen her restorant, her mekan, her gezide gözlerinin fıldır fıldır dışarıyı kolaçan etmesi ve hedefinde her zaman birilerinin olmasıdır. Bir kadının böyle bir erkek ile oyalanması veya kalıcı bir şekilde ilgilenme ihtimali olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!

2. Tüm Derdi Seks Olan Erkek

Listenin ikinci sırasında, hayatı boyunca tüm derdi seks olan erkek yer alıyor. Bu karaktere sahip bir erkek ilk etapta cazip gelir mi bilinmez ancak tek derdi seks olan bir erkek ile bir kadının bir araya gelme olasılığı ne kadar düşükse de bunu tecrübe edenlerin sayısı bir hayli fazla. Tüm bunlara rağmen hayatının odağına yalnızca cinsel ilişkiyi oturtmuş bir erkekle bir kadının birlikteliği oldukça kısa sürmektedir. Erkeğin tüm derdi böyle olunca, kadınlar da çok çabuk sıkılmaya ve beklentilerini asla düşünmeyen bu erkek tipinden uzaklaşmaya başlıyorlar. Bir erkekte yalnızca cinsel cazibe değil, akıl, zeka, güç ve mantık arayan kadınlar, cinsel obje olarak görülmeyi kabul etmezler ve bu sebeple tüm derdi cinsel ilişki olan erkekler Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi sıralamasında 2. sıradalar.

3. Sürekli Kendisini Öven Erkek

Bir yerlerde oturmuş, bir kahve içiyorsunuz ve karşınızda sürekli kendisinden bahseden, günün her anı ve her dakikası yaptıkları ile övünen bir erkek arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız olma potansiyeli olan bir adam var. Düşünmesi bile sıkıcı! Kadınlar için en itici gelen ve en uzak durulası tiplerden olan sürekli kendisini öven erkek, listemizde 3. sırayı almayı hak eden bir erkek tipi. Gün boyu bunu böyle yaptım, şunu şöyle yaptım, ona bunu dedim, en büyük benim zihniyetine sahip olan ve yaptığı her şeyde başarılı olup asla bir rakibi olmadığını düşünen egoist bir erkeğin hitap ettiği bir kadın olduğunu hiç ama hiç sanmıyoruz. Kendini sürekli öven erkekler Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi sıralamasında 3. sırada.

4. Duş Almayı Sevmeyen Bakımsız Erkek

Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi listesinde 4. basamaktayız. Bu basamak, kendisine bakmayan, duş almayı sevmeyen, bir deodorant dahi kullanmayı bilmeyen erkeklerin basamağı. Gönül bu aka da konar, demişler ancak devamını getirmiyoruz. Gönül konmadan önce ince eleyip sık dokuyan kadınlarımız, duş almayı sevmeyen, kötü kokan, bir deodorant dahi kullanmayan erkeklere katlanamazlar. Bu kadar bakımsız bir erkeğin yanı başında olduğu bir kadın hayal edin, oldukça kötü değil mi? Hayal bile etmekten kaçınılan bakımsız erkek, liste ortasındaki yerini çoktan almış durumda.

5. Bütün Derdi Futbol Olan Erkek

Gündüz iş yerinde, molalarda arkadaşlarıyla, akşamları ise evde bütün derdi futbol olan erkekler vardır. Yıl dönümleri, çocukların bakımı, gezip tozmak yerine bir televizyona hapsolan ve eşinden yalnızca hizmet bekleyen karaktere sahip olan bu erkek türü aslında liste başlarında yer alabilir mi bilinmez ancak orta sıralarda mutlaka yer bulacağı kesindi. Özellikle evli kadınların en sevmediği erkek tipi olan futbol meraklısı erkekler, bütün ilgi alanlarını bu yöne kaydırıp kadının ilgisini eksik ettiklerinden Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi sıralamasında kendilerine 5 numarada yer buluyorlar.

6. Kadınların Bakımına Dil Uzatan Erkek

Bazı erkekler kadınları çok hafife alıyorlar. Bir yere giderken ya da durduk yere kız arkadaşları, eşleri bakıma gideceklerini söylediklerinde adeta dilleri uzuyor. Bu tür erkeklerin, ‘Geç kalıyoruz, daha bitmedi mi, ne gerek vardı, makyaj yapma, etek giyinme, her ay saç mı boyatılır’ gibi tepkilerine alışık olan birçok kadın olduğundan eminiz. Oysa bir kadın asla bakımını eksik etmek istemez ve buna dil uzatan erkekler her daim onu sinir edebilir. Belki de sırf bu yüzden Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi klasmanında 6. basamakta sürekli konuşan ve kadınların bakımına dil uzatmaktan geri kalmayan erkekler var.

7. Fazla Alkol Alan Erkek

Sürekli alkol almak ve bundan keyif aldığını söylemekten geri durmayan erkekler listede kendilerini 7. sırada bulsalar dahi, ilerleyen zamanlarda tercihen liste başına yükselme ihtimalleri de yok değil. Elbette bu sözümüz kendini bilen erkekler için geçerli değil, ancak alkol bir bağımlılık olması muhtemel bir durum olması sebebi ile oldukça korkutucu bir element. Kadınlar sürekli içen, başını derde sokan ve bir yerden sonra bu durumla itici olmaya başlayan erkeklerden hoşlanmazlar. İşte bu yüzden fazla alkol alan erkeklerden uzak durmak, eğer birliktelerse de bu birlikteliği sonlandırmak isterler. Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi sıralaması için mutlak suretle bu sıralamada kendine yer edinen alkol seven erkek 7. sırada.

8. Kendisini Salmış Fazla Kilolu Erkek

Bilinen en sevimli ancak en itici erkek türlerinden biri de kendisini salmış ve göbeğini asla problem etmeyen erkek tipidir. Kadınlar her nasıl ki ilgiyi seviyorsa, yanlarında kendilerine yakışır bir erkek ile olmayı da mutluluk sebebi olarak görüyorlar. İlişki başlarında tercihen erkeklerin kilolu olmamasını değerlendirip, daha sonra bu durumun aksine dönüştüğünde ise birçok kadın bundan şikayetçi oluyor. Kendisini salan, bakımını aksatan, göbeğini dert etmeyip yemeye ve içmeye devam eden erkek, her ne kadar kulağa sevimli gelse bile tontiş yanakları ve koca göbekleri ile listeye son sıradan girdi bile.

Üstelik, erkekler kendileri göbekli olsalar dahi genel olarak kadınlara ufacık bir kiloyu bile çok gördüklerine göre, sizce de bu sıralamaya girmeyi hak etmiyorlar mı? Kadınların Sevmediği 8 Erkek Tipi için 8. sırada gemileri çoktan yakmış koca göbekli erkekler var. Elbette bu listede yer alan her erkek tipi, her kadın için sevilmeyen statüsünde olmasa dahi, genel olarak kadınların baktığı önemli kriterleri 8 maddeyi sıralamaya çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@2019 omarsells.com
%d blogcu bunu beğendi: