Kurtlar Vadisi Kaosun Kanalı Belli Oldu mu ? PANA FİLMDEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Kurtlar Vadisi Kaosun  Kanalı Belli Oldu mu ? PANA FİLMDEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Tam 5 yıldır ekranlardan uzak olan Türk mafya – derin devlet dizisi Kurtlar vadisinin yeri belli oldu. 2002 – 2014 yılları arasında perşembe Günleri Herkesi ekran başına kilitleyen kurtlar vadisi 2020 yılında Online platformlarin birinde yayın hayatına kaldığı yerden başlayacak olduğu iddia edilmişti. Bugün gelen açıklama üzerine bu iddia ortadan kalmış oldu .

Kurtlar VADİSİ Kaos Netflix’te

Dünyanın en büyük online platformu olan netflix Türkiyenin en çok izlenen dizisi kurtlar vadisi ile anlaştı iddia edildi. Necati Şaşmaz’in senaryosunu hazır olarak bekletdiği kurtlar vadisi kaos uzun zamandır kanal arayışındaydi . Geçtiğimiz sene adı Kanal d ve TRT 1 ile anılan kurtlar vadisi tam bir ters köşe yaparak kurtlar vadisini Netflix se taşıdı. Bu haber vadicileri üzecek gibi görünüyor . Kendi Gününde Kendi Saatinde sloganı artik olmayacak diyebiliriz . Bu da bir vadici olarak beni çok üzdü diyebilirim. Çünkü 12 yıl televizyondan izleyince buradan bir garip gelecek gibi gözüküyor.

Netflix’in Behzat Ç yi blutv ‘ ye kaptırmasindan sorna ekiplerin kaosu kaptirmaya hiç niyeti yok.

Yapımcılığını Pana filmin üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu bir çok ülkede sevilen popüler bir dizi idi . RTÜK dijital platformlarada sınırlama getirmeye başladıktan sonra Netflix’sın Türkiye’den çekileceğine dair haber ler çıkmıştı . Netflix Türkiye ekibi bunu açıklama yaparak yalanladı. Netflix Türkiyede de bilinirligini de artırmak istiyor. Necati Şaşmaz ‘in kanal bulamamasindan ötürü Netflix tercih etmiştir. Netflix Kaosu almakla birlikte ülkemizde yaş ortalamasını artırmak istiyor .

Kurtlar vadisi dünyada da marka bilinirligi olan bir dizidir .

İlk baştada dediğimiz gibi bu bir iddia . Ne Netflix ne de Pana filmden bir açıklama gelmedi . 2020 ‘de yayina hayatına başlayacaktır. Önümüzdeki günlerde hem fragmani hemde yayın tarihi bizimle paylaşılacaktır. Benim de aralarında olduğum kurtlar vadisi fan arkadaşları KurtlarVadisi müdavimlerini yorumlara bekliyorum. Bu haberi paylaşalım ki herkes duysun .

Kurtlar Vadisin’den Resmi Açıklama Geldi !!

Dün bazı basın organlarından yapılan açıklamaya göre Kurtlar Vadisi Kaosu Djital platformu netlixte yayınlanacağına dair bir haber yapılmıştı. Bu iddia ya son noktayı Kurtlar Vadisinin yapım şirketi Pana film son Noktayı koydu.

Kurtlar Vadisi Müdavimlerin Dikkatine Pana filmin sosyal medya hesaplarından görmediğiniz hiç bir şeye inanmayiniz

Avatar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: