Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu Kimdir ? Simay Rasimoğlu Boyu Kaç ? Simay Rasimoğlu’nun Hayatı

Sizcede çok güzel değilmi ? Sade güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Önceki gün akşam Mıss Turkey 2019 en güzelini seçti . 2019 Miss Turkey güzeli Simay rasimoğlu jüri üyelerinin kararı ile Mıss Turkey 2019 birinci Simay Rasimoğlu oldu . Yarışmadan sonra Simay Rasimoğlu’nun kariyeri boyu yaşı biyografisi çok aranan isimler arasında oldu . Peki Simay Rasimoğlu Kimdir ? Hakkında merak edilen herşey burada .

Simay Rasimoğlu’nun duru güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Önce gün akşam yapılan yarışmada 1. Olan Simay Rasimoglu Google en çok aranan isimler arasında oldu. Simay Rasimoğlu Kimdir ? Gündem de en çok boyu yaşı kim olduğu merak edilen güzel yarışmacı Simay Rasimoğlu boyu kaçtır gibi sorular sorulacak. Simay Rasimoğlu kimdir ?

Simay Rasimoğlu Kimdir ?

Miss Turkey 2019 birincisi Simay 22 yaşında ve 1.88 boyundadir. Uludağ Üniversitesi mimari restorasyon bölümünden mezun olan Simay Rasimoglu Miss Turkey 2019 birincilik tacını takmıştık . Şimdi ise Ülkemizı dünyada temsil edecek . Daha bu genç yaşında bu kadar başarılı olması takdire şayan. Ayrıca farkı bir havası farklı bir enerjisi var . Beni en çok etkileyen ise çok duru bir güzelliği var . Takdir edersiniz ki Simayi ekranlarda da görmek isteriz .

Siz ne dersiniz yorumlarınızi bekliyorum

Simay Rasimoğlu ‘ çok mutluyum çok gururluyum Ülkemi dünyada temsil edeceğim için çok onurluyum ‘

Çok duru bir güzellik
Daha henüz 22 yaşında
1.88 boyunda
Daha henüz çok genç

Bu tarz içerikleri daha fazla görmek için yorum yapmak unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@2019 omarsells.com
%d blogcu bunu beğendi: