NETFLİX YENİ TÜRK YAPIMI DİZİSİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU !

NETFLİX YENİ TÜRK YAPIMI DİZİSİ YAYIN TARİHİ  BELLİ OLDU !

Netflix Türkiye ‘ de Yeni bir Türk yapımı ile girmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre içinde tanıtım fragmanı yayınlan yeni yapımın yayın tarihide duyuruldu.

Bir süredir heyecan ile beklenen Aşk 101 adlı dizinin yayın tarihi belli oldu .

NETFLİX YENİ YAPIMI AŞK 101 YAYIN TARİHİ

Türkiye yatırımları hız kesmeden devam eden NETFLİX ilk yapımı olan Hakan:Muhafiz isimli yapımın şuan 3 sezonu yayinda. Yeni yapımı Aşk 101 ise merak konusu . Herkesin bildiği üzere Türkiye de 1 milyon civarında üyesi olan netflix Türkiye pazarına önem veriyor.

Aşk 101 hem Türkiye de hemde Globalde Love 101 adlı isim ile yayınlanırken. İlk sezon 8 bölüm olarak ayarlandı. Ay yapım imzalı diz şimdiden merak dolusu .

AŞK 101 KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Aşk 101 1990 yılların Turkiyesinde geçmektedir . Dışlanmış bir grup gencin on planda olduğu dizide bir çok aşk hikayesi ve entrika ile Karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 17 yaşındaki, haylaz liseli çocuklar, öğretmenleri için bir araya geliyorlar ve macera başlıyor.

KÜNYE

YAYIN YER : NETFLİX
YAPIM : AY YAPIM
YÖNETMEN : AHMET KATIKSIZ
SENARİST : MERİÇ ACEMİ
OYUNCULAR: KUBİLAY AKA (KEREM) MERT YAZİCİOĞLU ( SINAN) ALINA BOZ (EDA) SELAHATTİN PAŞALI (OSMAN) İPEK FİLİZ YAZİCİ (IŞIK ) PINAR DENİZ ( BURCU ) KAAN URGANCIOGLU ( KEMAL)

AŞK 101 YAYIN TARİHİ

Bugün NETFLİX resmi hesabında yayınlanan video ile tarihi belli oldu .Aşk 101 24 Nisan’da ilk sezon yayınlanacaktır.

Avatar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: