LG V40 TASARIMLARI NASIL OLACAK

                                         LG V40 TASARIMLARI

LG ' nin yeni amiral gemisi hakkında önemli gelişmeler var. Yeni cikarılacak olan bu amiral gemisi telefonun tasarımları gün yüzüne cıktı bizde omarsells.com ekibi olarak bu mükemmel tasarımlı telfonu sizlere tanıtmaya çalışacagiz.Paylaşılan bu amiral gemisi LG V40 görsellerınden anladığımıza göre güzel tasarımlarla sizleri başbasa birakalım diyeeğım ama önce sizlere telefon hakkında biigiler vereceğim


LG V40 amiral gemisinin ekim ayında tanıtılması bekleniyor . Görsellerde anladığımız göre LG V40 dikkat çeken detayı ise 3 kamerası . Lg v40 bir alt modellerden 0.3 inç büyük olacağı tahminlerimiz arasında ekran boyutu ise 6.3 inç  olacak diğer modellerden daha büyük olaması bekleniyor .


LG V40 SNAPDRAGON 845 işlemcisınden güç alması bekleniyor. Yeni amiral gemisi telefonun görsellerınde  çentikli bir ekran ve 3 kamera ve tek led flaş  üçlü kameranın çözürlüğü ıle ılgili  bilgi henüz yok Güç düğmesi SIM KART YUVASI sağ tarafında bulunuyor. SES  DÜĞMESİ VE YANINDA ÖZEL BİR DÜĞMESİ var bunlarda cihazın sol tarafında bulunuyor.
LG V40 yeni  amiral gemisi telefon hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.