2018 EN ÇOK İZLENEN 5 FİLM

EN İYİ 5 FİLM
ACISIYLA TATLISIYLA  2018 YILINI BUGÜN GERİDE BIRAKIYORUZ . HERKESE MUTLU SENELER BİZ DE BUGÜN SİZLER İÇİN BİR ARAŞTIRMA YAPTIK  2018 YILINDA ÇIKARILAN VE EN ÇOK İZLENEN 5 FİLMİ SİZLER İÇİN DERLEDİK  .

EN ÇOK İZLENEN 5 FİLM! 

HERKESİN BİLDİĞİ ÜZERE EN ÇOK İZLENEN FİLM  RECEP İVEDİK 5   BU SENE ONU GERİDE BIRAKAN OLMADI . 2018 EN ÇOK İZLENEN  5 FİLM HER SENE BİRÇOK FİLM ÇEKİLİYOR. EN İYİ FILM LER  SİNEMA SEKTÖRÜ ÇOK BÜYÜDÜĞÜ BİR GERÇEK AMA  BİR GERÇEKTEN İZLEYİCİ EN ÇOK ETKİLEYEN FİLMLER İLGİ GÖRÜYOR. 

2018 EN İYİ 5 FİLMİ  

EN İYİ 5 FİLM
1. MÜSLÜM BABA 

YAPIM YILI :         2017
VİZYON TARİHİ : 26 EKİM 2018
İZLENME SAYISI: 6.185.949

KONUSU :  

Müslüm, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses'in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a odaklanılıyor. Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’i canlandırdığı filmde, Muhterem Nur'a Zerrin Tekindor, Müslüm Gürses'in babasına ise Turgut Tunçalp hayat veriyor. Yönetmenliğini, Türkiye'nin geçen yılki Oscar yarışı için aday adayı olarak gönderdiği Ayla'nın yönetmeni Can Ulkay ve "Romantik Komedi" filminden 8 yıl sonra tekrar yönetmen koltuğuna oturan Ketche’nin (Hakan Kırvavaç) üstlendiği filmin senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi kaleme alıyor.

2. ARİF V 216


YAPIM YILI :          2017
VİZYON TARİHİ   :5 OCAK 2018
İZLENME SAYISI : 4.968.462


Konusu :
Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.3. AİLECEK ŞAŞKINIZ

YAPIM YILI              :    2017
VİZYON TARİHİ      : 2 MART 2018 
İZLENME SAYISI    : 4.034.858


Konusu:

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif'e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat'ı bir hayli zorlayacaktır...

4. YOL ARKADAŞIM  2

YAPIM : 2018
VİZYON  TARİHİ : 12 EKİM 2018 
İZLENME SAYISI : 2.335.153

Konusu :

Yol Arkadaşım 2, başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın üstlendiği komedi türündeki Yol Arkadaşım'ın devam halkasıdır. Ayvalık'a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından "yol arkadaşlığı" kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref'in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur'un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç laç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir.
5. DELİHA 2

YAPIM  YILI : 2018 
VİZYON TARİH : 12 OCAK 2018
İZLENME SAYISI : 2.106.254

Konusu :
Deliha 2, aşk hayatında umduğunu bulamayan, pusulayı bu sefer de kariyer hayatına çeviren Deliha’nın yaşadığı maceraları konu ediyor. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir? İnşallah faydalı olmuşuzdur Mutlu yıllar. 

SİZ HANGİ FILME GİTTİNİZ YORUMLARI BEKLIYORUZ

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.