NUSRET ĞÖKÇE'DEN GÜZEL BİR FOTOĞRAF

DÜNYACA ÜNLÜ KASAP NUSRET

NUSRET GÖKÇE KİM ? NUSRET GÖKÇE EVLİMİ ? KAÇ YAŞINDA? NASIL BU KADAR ÇOK BAŞARILI OLDU ?

ADETA BİZDEN BİRİ ÜNLÜ LOKANTA ZİNCİRİNİN KURUCUSU VE  ORTAĞI AYRICA SOSYAL MEDYA FENOMENİ DÜNYACA ÜNLÜ KIŞILER ONU GÖRMEK İÇİN SIRAYA GİRİYOR.

NUSRET GÖKÇE SOSYAL MEDYA HESABINDAN YUKARIDAKİ AİLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI . ÇOK MÜTEVAZİ BİRİ NE KİBİR NEDE BÜYÜKLÜK SADECE BİZİM YEMEKLERİMİZİ DÜNYAYA TANITMAK YANI DÜNYA MARKASI .NUSRET UZUN YILLAR ÇALIŞMIŞ TAM BİR TÜRK MARKASI O ETE SEVDALI BÖYLE DE OLUNCA ETE SEVGİSİNİ KATIYOR ..NUSRET GÖKÇE KİMDİR ?

1983 YILINDA ERZURUM' DA DÜNYAYA GELMIŞ . DAHA KÜÇÜK YAŞLARDA İSTANBUL DARICAYA TAŞINMIŞLAR ANNESİ EV HANIMI BABASI İŞÇİ TAM BİR YOKSULLUKTA BÜYÜMÜŞ .  MADDİ İMKANSİZLİKLARDAN DOLAYİ ORTAOKULDAN AYRILMIŞ .. VE ABİSİN TELKİNİ İLE BOSTANCI DA BİR KASABA ÇIRAK OLARAK GİRMİŞ . GÜNDE HİÇ OTURMADAN 18 20 SAAT AYAKTA ÇALIŞMIŞ ETE O KADAR  BAĞLANMİŞ Kİ ANLATAMAM . 
NUSRET  GÖKÇE ASIL DEĞİŞİMİ VE YÜKSELİŞİ  GÜNAYDIN KASABIN DİĞER ŞUBESİ OLAN KASAP- RESTORAN KONSEPTİNDE KASAP OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADI.  O NUSRET'I O KADAR ÇOK HEYECANLANDIRMIS OLACAK Kİ BU KONSEPT DÜNYA DA NASIL OLUR DİYE MERAK ETMİŞ  VE BİR MÜŞTERİSİNİN YARDIMI İLE MAAŞI VE 7000 TL KREDİ KARTI İLE ARJANTİN YOLUNU TUTMUŞ ORDA BİR ÇOK RESTORAN DA ÇALIŞMIŞ GELİNCE  ÇALIŞTIĞI YERDE LOKUM CEVİZ  KAFESİ YAPMIŞ  HEM KASAPLIK YAPIYORMUŞ HEM DE ETİ PİŞİRİP MÜŞTERİNİN ÖNÜNE SÜRÜYORMUŞ BU PATRONLARI ÇOK KİZDİRMIŞ OLMALI Kİ PATRONLAR KASAPSIN  KASAP KAL DEMİŞLER BU DA YETMEMİŞ  AMERİKA YA GİTMEYE KARAR VERMİŞ AMA VİZEYİ BİRAZ ZOR ALMIŞ  3 AY AMERİKA KAÇAK OLARAK ÇALIŞMIŞ  VE BU IŞİ TÜRKİYE'DE YAPMAK İSTEMİŞ VE OLMUŞTA .

TÜRKİYE DÖNDÜĞÜN DE  İŞSİZ KALMIŞ  VE KENDİ  İŞİNİ KURMAK İSTEMİŞ  . BİR ÇOK ÜNLÜ KİŞİ KENDİNE İŞ ORTAKLIĞI TEKLİFİ SUNMUŞ AMA ESKİ BİR ARKADAŞ OLAN MİTAT ERDEMİ ORTAK OLARAK SEÇMİŞ  O SIRADA DÜKKANIN İSMİNİ NE OLACAK DEDİĞİNDE  NUSRET  BİR KAĞIDA NUSR-ET OLARAK YAZMIŞ O ZAMANLAR 10 MASA VE 10 ÇALIŞANLA DÜNYACA ünlü  BİR MARKA HALİNE GELMİŞ EN ÖNEMLİ DEĞİŞİM İSE DOĞUŞ GRUP ORTAK OLMASI . NUSRET  ET ALMAYA KENDİ GİDİYOR KENDİ KESİYOR KENDİ PİŞİRİYOR VE  KENDİ SUNUYOR MÜŞTERİLERİNİ GÜLER YÜZLE KARŞILIYOR 


HERKES BU MÜKEMMEL ADAMI ÖRNEK ALSIN Kİ BİZİMDE DÜNYA DA MARKALARININ OLSUN 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.