Gündem

2019 MasterChef Türkiye Şampiyonu Cemre Uyanık Kimdir ?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye bu akşam finalistı belli oldu . Cemre Uyanık MasterChef Türkiye’nin Şampiyonu oldu . Dünyaca ünlü şeflerin jüri olduğu MasterChef Türkiye’nin MasterChefı Cemre Uyanik kimdir ?

Mehmet Yalcinkaya , Somer Sivrioğlu Daniel Zanna’nin , juriligini yaptıklari 2019 masterChef 16 haftalık uzun bir maratonun sonunda bu akşam final bölümü yayınlandı. Alican Sabuncu ve Cemre Uyanık’in 3 zorlu oyun oynadı. Ve dakikalar önce 2019 masterChef şampiyonu Cemre Uyanık oldu .

Zaman zaman duygusal anlar yaşandı MasterChef her katılan yarışmacıya bir çok şey katıyor . 16 haftada 650 tane yemek yapilan yarişma bir nevi üniversite . 3 şefin ayrı ayrı yaptığı Master classlar ile yarışmacılara buyük katkı sağlıyor.

Şimdi gelelim Cemre’ye ilk geldiğı zamanlar da şeflerle bir çok kez tartıştı . Ama kendine çeki düzen vererek aldığı eğitim karşılığı da 2019 MasterChefı olmayı sonuna kadar hakketı.

Bizde Buradan Onu ve MasterChefin 2. Alicani canı gönülden tebrik ederiz.

2019 MasterChef Türkiye Şampiyonu Cemre Uyanık Kimdir ?

MasterChef Cemre Uyanık 1992 yilinda dünyaya geldi . Aslen Şanlıurfali olan Cemre, küçük yaşlarda Usdati olan anneannesin yanında girmiş. Üniversitesiyi Çanakkale 18Mayıs Üniversitesinde Konaklama Yönetimi okuyan cemre 2015 yılında mezun oldu .

Ülkemizde Kadın Aşçılara verilmeyen degerden ötürü çok zorluk çekti. Babasını kaybettiği için annesi ve 3 kiz kardeşine bakamak zorunda olduğu için Amerikaya çalışmaya gitti. 2017 Yılında ABD bir restoranda 5 ay çalıştıktan sonra Fransız bir restoranda devam eden Cemre, New York’te 11 ay parti şefi olarak çalışmıştir .

2019 da TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChen Türkiye Başvurmuş, ilk elemede 2 şefden evet alarak ilk turu geçmiştir. 50 kışın içinde ilk 14 kalmayı başaran Cemre, çok çalışarak son ikiye kaldı. Seflerin bir çok kez gururlandıran Cemre Bu akşam yaptığı İmza yemeği ile MasterChef Türkiye’nin 2019 şampiyonu oldu .

Aynı zaman da MasterChef’in İlk Kadın Şampiyonu Olmayı Hak kazandı.

Yolunda Bahtın da açık Olsun Cemre Uyanık. İnşallah Hayatının bunda sonraki yaşamında çok mutlu olursun .

ŞEF SON TABAĞINA KADAR ŞEFTİR.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: