Samsung Galaxy Fold Tanıtıldı! (katlanabilir telefon)İşte beklenen telefon  Karşınız da  Samsung Katlanabilir Telefonu Galaxy  Fold yada diğer adı Galaxy  F bugün tanıtıldı.Samsung bugün bir ilke imza attı ve uzun zamandır beklenen katlanabilir telefonu tanıttı . Teknoloji devi Samsung  San Francisco'daki lansmanda Galaxy  S10  Galaxy  S10 e  Ve Galaxy Fold  ortaya çıkardı.

Galaxy Fold Özellikleri


Samsung Galaxy  Fold  dünyayı sallamaya geliyor diye biliriz kitap gibi açılan telefon hiç bir iz bırakmadan kullanıma sunuluyor.  Ayrıca 7.3 inç ekrana sahip olan Galaxy Fold Arka Kapak Ekranı ise 4.3 inç   olarak satışa sunulacak.

İşlemci ise  Snapdragon 855 'ten güç alıyor. Hafıza ise  12 GB LPDDR4X RAM ve 512 GB UFS3.0  dahili hafıza sahip .

Galaxy Fold kamera özellikleri ise göz kamaştırıyor. Yaklaşık 5 kameraya ev sahipliği yapan Galaxy Fold  arka kapak 10 Mp     ana Kamran 16 Mp  ultra geniş açılı 12 Mp diyafram genişliği ultra geniş açı diğer kamera ise 12 Megapiksel .  Ön Kamera 10 Mp   Ana Kamera alt alta sıralanmış bir şekilde geliyor .


Şimdi ise benim çok merak ettiğim  özelliği yani batarya durumu  nasıl ?
Galaxy Fold  4380 Mh batarya ile geliyor.


Herkesin merak ettiği konu ise fiyatı kaç para olacak aldığımız ilk bilgiye göre 1980 dolar olarak açıklandı.  Ayrıca 26 Nisan 'da Avrupa satışa sunulacak. Türkiye'ye ne zamana geleceği ise belli değil

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.