Huawei Watch gt Tanitildi!


Huawei  Watch  gt tanıtıldı!  Pariste yapılan etkinlikte Huawei ürünlerini tanıtmaya başladı . Teknoloji severleri heyecanlandıran bir diğer ürün ise Huawei Watch Gt !

Huawei bugün teknoloji  severlere Huawei Watch  iki farklı sürümünü tanıttı.  Bunlar Huawei Watch gt Active ,Huawei  Watch Gt Elegant edition  .

Huawei  bugün akıllı Bluetooth Gözlük ile teknoloji severlere müjdesini  verdi .  Kısa bir süre zarfında onu da tanıtacak.  Samsung  Galaxy WATCH  rakip çıktı teknoloji devi Huawei  çıkardığı 2 ürünle rakip olacak  gibi görünüyor. Huawei  Watch Gt Elegant Edition 


42 milimetrelik modeli de bulunuyor.  Batarya olarak çok dikkatimi çeken Modelin şarjı 1 hafta gidiyor . Evet yanlış duymadınız . Tam 1 hafta  . Ayrıca seramik detaylarıyla dikkat çekiyor. 1.2 inçlik amoled ekranı kullanılmış.  Akıllı saat 390×290  HD Çözünürlüğü sahip .


Fiyat ise 229 dolar 
Huawei  Watch  Gt Active 


46 milimetrelik akıllı saat sporculara olanak sağlıyor.  Renk çeşitleri de bol . 2 hafta giden  bataryası ile kullanıcılara olanak sağlıyor.  1.39 inçlik amoled ekrana sahip akıllı saat 453×454 HD çözünürlüğüne sahip .


Fiyatı ise 249 dolar Paylaşmayı unutmayın 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.