Jandarma Özel Hareket Alımı 2019

JANDARMA ÖZEL HAREKAT JÖH ALIMI 2019  ?JANDARMA ÖZEL HAREKAT  JÖH BAŞVURULARI NE ZAMAN ?2019 JÖH ALIMI ? JANDARMA ÖZEL HAREKAT NEDİR?  JANDARMA ÖZEL HAREKAT EĞİTİMLER? 

Jandarma Genel Komutanlığı Personel eksikliğinden dolayı dolayı Uzman Erbaş alımı başlatmıştı.  Başvurular 19 Mart 2019 Başlayıp 4 Nisan 2019 bitecektir. Ayrıca 22.000 bin JÖH alımı gerçekleştirilecektir.

JANDARMA UZMAN ERBAŞ ALIMI 


Başvurular elektronik ortamda  e -devlet üzerinden şu sitelerde olacaktır. www.dpb.gov.tr ve www.jsga.edu.tr ve www.jandarma.gov.tr  üzerinden şahsen yapılacaktır. 

JANDARMA ÖZEL HAREKAT ALIMI Yayınlanan JGK sözleşmeli uzman Erbaş alımına göre  ön başvuru yapan adaylar sırayla sınavlara cağrilacaklardir. 40.000 adayın cağrilacaklardir. Yayınlanan ilana göre  bu adaylar arasında JÖH  birimlerine de uzman  Erbaş alınacaktır.


JANDARMA ÖZEL HAREKATÇI OLMAK İSTEYEN GENÇLERİN 4 NİSAN 2019 KADAR ÖN BAŞVURU YAPMALARI GEREKİYOR.


JANDARMA ÖZEL HAREKAT BAŞVURULARI 


Jandarma özel harekat alımları sadece ' https://vatandas.jandarma.gov.tr//PTM/giriş ' başvuruları burdan yapılacaktır. 


JANDARMA ÖZEL HAREKAT NEDİR? 

Jandarma Özel harekat ozele operasyon birimidir . Jandarma Genel Komutanlığına bağlıdır.  Türkiye'de genellikle terörle mücadele kapsamında arama yok etme  sızma keşif gibi görevleri olan bir birlik . Birliğin en  başından Yüzbaşı bulunur . Uzman Erbaş uzman çavuş astsubay be subaylar dan oluşur.  Türkiye'de sadece 5.000 kişi den oluşur . 


Jandarma Özel hareket  İzmir Foça eğitim görürler genellikle seçkin ve gönüllü kişilerden olurlar

Spor sınavına giderken şık ve rahat spor kıyafetleri bize özel indirimler alabilirsiniz! 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.