Cildinizi Yaza Hazırlamak?
2019'un bahar ayları geldi . Cildinizi Yaza Hazırlamak mi İstiyorsunuz?  Size özel bir yazı hazırladık.  Gelin beraber bakalım 

Her şey den önce cilt bakımıni düzenli olarak yapın.  Günlük, Haftalık  ve  aylik periyodik bakımlarınız olsun . Ayrıca güzelik merkezine gitmeden  evde sizde özel bakımlar yapabilirsiniz .- Kış aylarından çıktığımız için cildimiz kuru ve nemsizdir . Bu da kırışıklık ve belli izlere yol açabilir. Kışın cildiniz susuz kaldığı için sıvı ve sulu bakim ürünlerini kullanabilirsiniz .


- Öncelikle cildiniz de lekeler olabilir  . Daha fazla olmasını istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey güneş kremi kullanarak güneşe çıkmanız gerekiyor.  Aksi halde yüzünde istemediğiniz den fazla lekeler oluşabilir. 

- Yüzünüzde sivilce varsa Yaz gelmeden doktora gitmenizi tavsiye ederim .Çünkü güneş sivilcelerinize zarar verebilir. - Cildimiz her şey den önce geliyor.  Onun için ilk bakim yapmanız gereken yer cildimiz . C Vitamini  olan her şey cildinize çok iyi geldiği gibi  yüzünüzün  kirismasini da engeller.  Bol bol yaz ayların da  Meyve  ve Sebze  tuketmelisiniz. Bildiğimiz gibi su her şeye deva uzmanlar bol bol su içmenizi tavsiye ediyor . Bende size cildiniz için iyi gelebilecekler arasında en iyilerin de birisi ise Su  olacaktır. Yaz aylarında bol bol su tüketmeyi alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor .

2 yorum

Anonim dedi ki...

Çok faydalı bir yazı olmuş elinize sağlık

Sinan Çilli dedi ki...

Mantikli geliyor aslında

Blogger tarafından desteklenmektedir.