Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Final Yapacak?

Diriliş Ertuğrul?  Diriliş Ertuğrul Ne zaman Başladı? Diriliş Ertuğrul Yapımcısı? Diriliş Ertuğrul Senaristi ? Diriliş Ertuğrul Ne zaman final Yapacak ?TRT 1 sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yapımcılığı Tekden film ve Mehmet Bozdağ tarafından yapılmaktadır.  Çarşamba günleri  3 grup reytingde birinciliği kapmış durum da . Diriliş Ertuğrul Turk torelerine dine ve devlete karşı bağlılığı göstermektedir. Ve bir çok kişininde beğenisi kazanmış durumda .

2014 yılında yayın hayatına başlayan Diriliş Ertuğrul 2019 yılda Final yapacağını açıklamışdi . 2019 - 2020  ' de konsept değişikliği yaşanacak
Yeni sezon da Osmanlı Devletinin kurucu Osman Beyin Hayat hikayesi anlatılacaktır .

DİRİLİŞ ERTUĞRUL KONUSU 


Süleyman Şah Oğlu Ertuğrul Beyin  Moğol zulmüne Bizans'a karşı  bir grup alpi ile  karşı koymaktadır.  Üç beyligine kadar uzanan hikayesi anlatılmaktadır.  Ayrıca 600 yıllık Osmanlı Devletin tohumlarını Söğüt' te atmasıyla 400 çadırlik Osmanlı beyligi 600 yıllık devlete dönüşmüştür.  Bu güne kadar bize tarihimizi unutturmaya çalışan batı bunu başaramiyacaklar .Haberleri yok 😅


Türkiye'nin sevilen dizileri arasında  yer alan Diriliş Ertuğrul  gönüller de  taht kurmayı başardılar.  Başrollerini Engin Altay Düzyatan Esra Bilgiç paylaştığı Diriliş Ertuğrul  Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi olmuştur.  Sadece ülkemiz de değil balkan ülkelerinde de çok başarı yakalandı. 


DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR? 


2014'ten  Bu yana ekranlarda yer alan Diriliş Ertuğrul  konsept gereği bu sene final Kararı aldı. Bu sizlerle paylaşmiştik . Tahminlerimize göre 150 . Bölümde final yapacağı tahmin ediliyor . Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs 2019 tarihinde son bölümü yayınlanacak. Yeni Sezon da Diriliş Osman olarak devam edeceği bilgiler arasında .  GERÇEK TARİHTE 1281 YILINDA  ERTUĞRUL BEY SÖĞÜT'TE VEFAT EDERKEN 24 YAŞINDA OLAN OSMAN BEYLİGİN BAŞINA GEÇİYOR. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.