PUBG' DA BAŞARILI OLMANIN SIRLARI !Tüm dünyada çevrim içi oynanan  PUBG  dünyayı kısa sürede etkısi altına almış durumda . PUBG'DA BAŞARILI OLMANIN SIRRINI AÇIKLIYORUM. PUBG hayatta kalma oyunu diyebiliriz. 100 kişinin arasından başarılı bir şekil de ölmeden çıkan oyunu kazanıyor . Bir nevi strateji oyunu olan PUBG'da başarılı olmanız için belli sırlar vereceğim .
1. İNİŞ 

Birçok kisi ilk inişte hata yapıyor.Bazı kişiler ise inecekleri alana başarılı bir şekil de iniş gerçekleştiriyor.Siz ilk başta boş bir alan belirleyin sonra Evin kapısına veya penceresının önüne inişi gerçekleştirin . Bu iniş size hızlı bir şekil de yağmada başarılı olmanızı sağlıyacaktir .


2. DÖRT GÖZÜNÜ AÇMAK 


Pubg'da başarılı olmak istiyorsan .Etrafı iyi takıp etmeniz gerekiyor.Rakibinizi daha önceden fark edersen onu öldürebilirsin. Buda sana daha hızlı olmanı saplar .


3. HAREKET HALİNDE OLMAK Arkadaşlar oyunu çok kışıyle oynadığınız için çok uzun ve sabır gerektiren bir oyun olduğundan .Sürekli hareket halın de olmak zorundasın bu sana uzaktan vurulma oranını en alta indirir. Ve sonun da oyunu kazanmanı sağlar .4. HIZLI VE STRATEJİK OLAMAK 


Şimdi yapacağınız tek şey hızlı reflekslere sahip olmak . Yani hızlı bir şekilde öldürüp hızlı bir şekilde ortadan kaldırman gerekiyor.Arkadaşlar bunu yapabilmeniz için strateji lazım . Bu oyunu günlerce oynayarak rakıbinizin hamlelerini önceden  tahmin etmek ve ona göre savunma yapmanız gerekiyor.SORULARINIZ VARSA YORUMLARA YAZABİLİRSINİZ

1 yorum

Adsız dedi ki...

Teşekkür ederim çok faydalı oldu

Blogger tarafından desteklenmektedir.