Android Q Özellikleri Resmen Açıklandı.

Google I/0 2019 etkinliği ile Google  ürün geliştiricileri ile bir araya geldi .Dün yaptığı  etkinlikte Google Pixel 3A , 3A XL modelleri tanıtıldı. Aynı zamanda Android Q Özelliklerine netlik kazanmış durumda . Geçen sene Google I / O  2018 etkinliğinde  Google Duplex'ı piyasaya sürmüştü . Google Duplex biliyorsunuz ki bir asistan  sizin yerinize randevu alabiliyordu. Yapılan etkinlikte Android  Q Özellikleri Resmen açıklandı. 


ANDROİD  Q ÖZELLİKLERİ 


Mart ayında geliştiriciler için beta sürümü sürülen Android Q Ürün Yöneticisi Stephanie Cuthbertson tarafından son kullanıcı için detatlandirildi .


Android Q en dikkat çeken özelliği ise  karanlık mod. Kolayca kullanıma sunulan özellik bütün uygulamalar da kullanacak. 


Hiç yardımcı bir uygulamaya gerek kalmadan ekran kaydı yapabiliyor. 


Google Kendi Mesajlaşma uygulaması  ve Gmail bu uygulamaya sahip . Yeni sürümle birlikte akıllı cevap, bildirimlere dayanarak başka işlemlerde yönlendirecektir.

Gelen yeni sürümle birlikte Google 50 yeni  gizlilik ve güvenlik ayarları ile gelecektir. 


Yeni Android  sürümü ile odak modu da kullanılacaktır. Bu mod  ile cihazın nasıl kullanıldığı günlük zaman içinde size sunulacak.   1. Yeni Android Q hakkında ne düşünüyorsunuz  .

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.