Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Aşk Romanı


En İyi Aşk Romanları hangileri ? Hangi Aşk Romanıni Okumalıyım? En Çok Okunan Aşk Romanları?  En çok satılan aşk romanları? Gibi sorularınız varsa  ve en iyi aşk romanı önerileri arıyorsanız doğru adrestesiniz .

Sizlere gelmiş geçmiş en iyi 10 aşk romanını aşağıda listelendim .MASUMİYET  MÜZESİ  - ORHAN PAMUK 


Bu kitabı okuduğunuz zaman  uzun  süre  etkisinden çıkmayacağınız Mükemmel Bir Aşk romanı

BÖĞÜRTLEN  KIŞI  -  SARAH JİO

Yazarın en çok satan kitaplarından biri   Böğürtlen  Kışıdir . Düzgün ve etkileyici dili ile anlatan yazar romanın başından sonuna kadar heyecan yaratan bir  aşk romandır. 

 AYNI YILDIZIN ALTINDA  - JOHN GREEN Hem çok duygulanacaginiz hem de çok ağlayacağiniz bir kitap . Romanda 2 gencin bir hastalığın pençesinde  yaşadığı bir aşk hikayesidir .AŞK VE GURUR  -  JANE AUSTEN

En eski ve en çok okunan romanlar arasında . Çok uzun  yıllar önce basılan Aşk ve gurur  hiç kimsenin görmediği farklı bir aşk hikayesine konuk oluyor okumanızı tavsiye ederim 😊

UĞULTULULU  TEPELER -  EMILY BRONTË

Yazarın ilk ve tek kitap'i olan Uğultululu Tepeler bir solukta okuyacağınız bir aşk romanı AŞK-I MEMNU - HALİT ZİYA UŞAKLIGIL


Türk Edebiyatının unutulmaz Romanlar arasındadır.  Kadının ihaneti üzerine kurulan  bir yasak aşk hikayesidir  .  Kocasının  yeğeni ile yaşadığı yasak aşkı anlatmaktadır.

SENDEN ÖNCE BEN - JOJO MOYES


2013 yılında basılan ve son dönemin en çok okunan Kitaplar arasındadır   . Kitap size aşkı anlatırken ayrıca   Hayat Bakış Açınızı değiştiriyor.


SENDEN SONRA BEN - JOJO MOYES 
Yazarın Önceki kitabını okuduktan sonra okumanız gereken bir Kitap.  Bir nevi önceki kitabin devamı niteliğinde


BAŞUCUMDA  MÜZİK - KÜRŞAT BAŞAR Bu kitapta bir erkeğin ve bir kadın  duyguları yaşayacağınız  yasak aşk hikayesi anlatan bir kitaptır.KOLERA GÜNLERİNDEN AŞK   -  Gabriel García  Márquez50 yıl  hüzünlü süren bir aşk hikayesini anlatmaktadır.

1 yorum

Anonim dedi ki...

Çok teşekkür ederim ilk okuyacağım roman Aşk ve gurur

Blogger tarafından desteklenmektedir.