İstanbullu Gelin Finalinde Neler Olacak?


İstanbullu Gelin Finalinde Neler Olacak?3 sezondur ekranlarda Cuma gününün birinciliğini kimseye kaptırmayan İstanbullu Gelin dizisi bu akşam final yapıyor.  Bursalı Boran ailesi ile İstanbul’da yaşayan şarkıcı Süreyya’nın kesişmesini ve inişli çıkışlı hayatlarını anlatan İstanbullu Gelin zirvedeki yerini kimseye bırakmamasına rağmen neden final yapıyor?
Dizi senaristlerinin açıklamasına göre hikaye sona yaklaştığı için dizi için final kararı alınmış. Ekip diziyi tadında bırakma ve efsane olarak ekranlara veda etme kararı aldı. Böylece dizi zirvede bırakılarak final yapmış olacak.


İstanbullu Gelin'in finalinde Esma Sultan hayata veda edecek, nasıl ettiği ise şimdiden merak konusu oldu. Son yayınlanan fragmanda eşi Garip'in acısına daha fazla dayanamayan ve gelini Süreyya'dan ölmesine yardım etmesini isteyen Esma Sultan'ın yeni bölümde diziye ölerek veda ettiği görülüyor. Alzheimer hastalığı ile boğuşan Esma Garip’in ölümüyle yıkılır ve konakta onun hayalleriyle yaşamaya başlar. Bu acıya dayanamarak Süreyya’dan onu öldürmesini ve bu acıya son vermesini ister. Finalde Esma Sultanı Süreyya’nın mı öldürdüğü ise halen merak konusu.Hepsini bu akşam izleyip göreceğiz, şimdiden keyifli seyirler!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.