Turabi Bir Kez Daha Şampiyon Oldu !

Turabi Bir Kez Daha Şampiyon Oldu!Adını Survivor ile duyuran Turabi Çamkıran adını bu kez farklı bir şampiyonluk ile duyurdu. Turabi Çamkıran birçok farklı ülkeden katılımcıların yarıştığı “The Challenge” programında da şampiyon oldu.Daha önce Survivor’ı 2 kez kazanan Çamkıran, kazandığı yarışma ile 750.000$’lık bir para ödülünün de sahibi oldu. Turabi hislerini sosyal medya hesabından şu şekilde dile getirdi;

“Birçok ülkenin yarıştığı Dünyalar Savaşında Türkiye adına savaşı ben kazandım ve şampiyon oldum. Benim için yarıştan çok bir onur meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır. Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı'ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevenlerime çok teşekkür ederim.
Turabi Çamkıran kazandığı parayı daha önce yaptığı gibi kuruşuna bile dokunmadan annesine vereceğini söyledi.
Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil eden ve bayrağımızı dalgalandıran Turabi Çamkıran’a bizler de çok teşekkür ediyoruz!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.