En İyi DizilerEn İyi DizilerKabul edelim, dizi izlemek en büyük hobilerimizden biri! Dizilerin yeni sezonlarını heyecanla beklerken Türkiye’de en çok sevilen yabancı dizileri sizler için derledik! Aklınızda “En Popüler Diziler Hangileri?” , “En İyi Yabancı Diziler” gibi sorular varsa yazımıza göz atmanızı öneririz.
1-Sherlock
Dizi modern bir Sherlock uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Dizideki tek fark davaların günümüz Londra’sında ve günümüz şartlarıyla çözülüyor olması.
2-Game of Thrones
Geçtiğimiz günlerde 8. Sezonu ile final yapan Game of Thrones dünyanın en iyi dizisi olarak bile anılıyor. Game of Thrones konusu taht mücadelelerini anlatıyor diyebiliriz ancak dizinin klişe bir konuya sahip olmadığını izledikten sonra anlayacaksınız.


Gelmiş Geçmiş En iyi Türk Dizileri Yazımıza da bakmanızı tavsiye ederiz .3-La Casa De Papel

İspanyol yapımı olan La Casa De Papel dizisi ilginç konusu ve aksiyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İspanyol Kraliyet Darphanesi’ni soymak isteyen bir soyguncu işlerinde uzman 8 kişiden bir ekip kurar. Buradan sonra macera başlar ve hiç hesaba katmadıkları olaylar ile karşılaşırlar.

4-Black Mirror


İngiliz yapımı Black Mirror dizisi her bölümü farklı bir hikayeyi, farklı oyuncularla ve farklı yönetmenlerle anlatıyor. Hikayeler genellikle yakın gelecekte geçiyor ve teknolojinin ne kadar ilerleyebileceğine, nereye gidebileceğine şahir oluyoruz. Hikayeler gerçeklerden çok da uzakta olmayan bir gerçeküstü dünyada geçiyor.5-Simpsons 

Simpsons dizisi Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie'den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin hayatını konu alır. Dizi Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçer. Dizi Amerikan kültürüne ve toplumuna eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşır. Bu tarz yazıların çok gelmesini istiyorsanız yorum yapmayı unutmayın 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.