Vizesiz 5 Seyahat Rotası


Vizesiz 5 Seyahat Rotası
Yurtdışı seyehatlerinin şüphesiz ki en can sıkıcı kısmı vize işlemleri. “Vize çıktı mı, çıkacak mı?” diye düşünmenize gerek kalmasın diye en keyifli vizesiz seyahat rotaları yazımızı sizler için hazırladık.
1-Karadağ
Bir diğer adıyla Montenegro vizesiz gidilebilecek ülkeler arasında en iyilerinden. Etrafı dağlarla kaplı, doğası ile sizi kendine hayran bırakacak bir şehir. Karadağ diğer Avrupa ülkelerine göre daha hesaplı. Seyahat etmek için en uygun zaman yaz ayları, denizin keyfini çıkarmayı unutmayın.
2-Tunus
Birçok özelliği ülke Türkiye’yi andıran Tunus vizesiz turlar içinde yararlanabileceğiniz bir başka ülke. Burada Dünya’nın en büyük mozaik müzesi Bardo’yu gezebilir, sevimli kasabalarda dolaşıp plajların tadını çıkarabilirsiniz.
3-Maldivler
Uzun uçak yolculuklarından çekinmiyor ve masmavi deniz, bembeyaz kumlar ile buluşmak istiyorsanız Maldivler sizin için doğru adres! Son yıllarda özellikle balayına gideceklerin uğrak noktası haline gelen Maldivlere vizesiz seyahat edebilirsiniz.
4-Singapur
Titiz bir insan mısınız? Eğer öyleyseniz Singapur tam size göre bir ülke! Çünkü bu ülkede yolda sakız çiğnemek bile yasak. Singapur tarihi yapısının yanı sıra lüks restorantları ve gece hayatı ile de öne çıkıyor.
5-Ürdün


Dünyanın yedi harikasından birini görmek ister miydiniz? Ürdün’de bulunan Petra Antik Kenti M.Ö 400 yılına dayanıyor. Türkiye’den Ürdün’e direkt uçak seferleri ile ulaşmak mümkün.
Yorumlarınızı bekliyorum 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.