Yeni Fifa 20 Tanıtıldı!

Fifa 20 Tanıtıldı! 

Yeni bir teknoloji haberi ile karşınızdayız. Oyuncuların merakla beklediği haber sonunda geldi . FİFA 20  tanıtıldı . İşte yeni Fifa 20 hakkında herşey haberimizde !Merakla beklenen fifa 20 'in  tanıtımı yapıldı  . Yeni fifa 20 farklı eklentiler eklenerek daha modern bir oyun  haline getirildi. Oyun içi ataklar ve daha niceleri yenilenerek fifa 20'de yerini aldı diye biliriz . Yeni Fifa 20 Tanıtım Fragmani aşağıdan izleyebilirsiniz.


Volta Football Özelliği Eklendi !

Daha önceki oyunlardan alışkın olduğumuz sokak futbolu artık taam anlamıyla Fifa 20 eklendi . Fifa 20 'de farklı büyüklükteki arenalarda üçe üç,  dörtte dört,  beşe beş olarak oynaya bileceksiniz.Ayrica profesyonel olarak futsal oynaya bileceksiniz . Fifa 20 belirleyeceğiniz alanın etrafını duvarla cevirebileceksiniz . Oynamak istediğiniz mekanı ister tokyo şehrinde bir binanın çatısın da isterse Amsterdam sokakların da oynaya bileceksiniz .

Bu modda ayrıca Karakterinizi kendiniz yaratabileceksiniz . Saç tasarımı, tepki ve kıyafet seçimi gibi bir çok seçeneklerle karşımıza gelmesi bekleniyor. Ayrıca kendi takımınızı kurabilir ve profesyonel olarak sokak futbolunu oynaya bilirsiniz !

Bize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın  lütfen! 

1 yorum

Anonim dedi ki...

Beklediğim haber sonun da geldi

Blogger tarafından desteklenmektedir.