Gündem

Survivor 2020 Cemal Can Kimdir ?

Tv Ekranların sevilen programı survivor da gönüller ve ünlülerin çekişmeli yarışmaları, izlerken yarışmacıların karakterlerini sevinçlerini üzüntülerini de bir arada görüyoruz. Ve bir çoğumuz burada tuttuğumuz değer verdiğimiz yarışmacılar vardır. Sevilen yarışmacı Cemal Can Hakkında herşey!

Gonuller takımında yarışan ve kısa sürede kendisine ilgi toplayan Cemal Can birleşme haftasında inanılmaz dj performansı ile herkesi etkiledi . Hem parkurda hemde anlat bakalım da çok iyi oynuyor. Sempatik tavrı sevecenligi ve parkurda gösterdiği başarıli performans ile gönüllerde taht kurmayı başardı.

Eğlenceli ve birbirinden çekişmeli ve zorlu parkurlarda yarışan ve sıkı takipçilerin merak ettiği Cemal Can Canseven kimdir?
Survivor 2020 Cemal Can Kimdir ? Kaç yaşında boyu kaç ne iş yapıyor ?

View this post on Instagram

Cemal online 🐑🥳

A post shared by Cemal Can Canseven (@cemalcancanseven) on

Cemalcancanseven

Cemal Can Canseven Kimdir ?

İzmir’de doğdu. İlkokul ve Liseyi izmir’de okumuştur. .Üniversite okumak için İstanbula gitmiştir. İstanbul YediTepe Üniversitesinde Reklam Tasarımı ve İletişimi Okurken Danla Bilinç ile tanışmışlar . Danla videolarına ciktiktiktan sonra sosyal medya fenomeni haline geldi . Nitekim instagram da şuanda 1.5 milyon takipçisi var .

Arkadaşların tavsiyesi üzerine okulu donduran Cemal Can İstanbul Dj Academy Dj eğitimi almaya başladı. Sempatik tavrı ile ilgi çekmeyi başaran Cemal başarılı performans ile gönlüler takımının en başarılı oyuncusu. Ayrıca bir çok kez en çok SMS alan birisi oldu .

Survivor ilk 5’ne gireceği tahmin ediliyor .

Evet arkadaşlar yazımızın sonuna geldik . Şu geçirdiğimiz zor günlerde evden alışveriş yapmak e-ticaret ile çok kolay omarsells.com ‘un bir çok ünlü markanın %10 dan başlayan indirdim kodları alışverişin heyecanını doya doya yaşayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: