Gündem

Ersin Korkut Kimdir?

Tv Ekranların sevilen programı survivor da gönüller ve ünlülerin çekişmeli yarışmaları, izlerken yarışmacıların karakterlerini sevinçlerini üzüntülerini de bir arada görüyoruz. Ve bir çoğumuz burada tuttuğumuz değer verdiğimiz yarışmacılar vardır. Sevilen yarışmacı Ersin Korkut Hakkında herşey!

Ersin bir çok oyunda bitirişleri ile ilgi çekmeyi başardı. .Hem takımda yaptığı abilik merhamet saygı, sempatiklik gibi bir çok ozelligini sayabiliriim Ersin Korkut kısa sürede hem performans hem de sakın duruşu ile izleyicilerin ilgisi kazanırken. Bugün üzücü bir haber ile sevenleri üzdü. Acun ılıcalı’nin yaptığı açıklama ile yaşadığı sakatlık nedeniyle survivor 2020 devam edemeyecek.

Eğlenceli ve birbirinden çekişmeli ve zorlu parkurlarda yarışan ve sıkı takipçilerin merak ettiği Ersin Korkut kimdir?
Survivor 2020 Ersin Korkut Kimdir ? Kaç yaşında boyu kaç ne iş yapıyor ?

Ersin Korkut Kimdir ?

8 Kasım 1977 yılında Hakkari’de doğmuştur. Yılmaz Erdoğan’nun kuzenidir . Ersin Hakkari’de taksi şoförluğu yaparken İstanbul gitmiş. Hiç bir tanıdığını aramadan kendi ayakları üzerinde durmak istemiş. İstanbul’da bir pizzacı da bulaşıkçi olarak çalışmaya başlamış. Teyzesinin oğlu olan Yılmaz Erdoğan bunu duyar duymaz Ersini aramaya başlamış. Bulunca Beşiktaş Kültür Merkezi çağırması ile orada arka planda çalışmaya başlamıştır. 2000 yılında orada bir çok birimde çalışmış.

‘Bana bir şeyler oluyor ‘ adlı tiyatro oyunda arka planda çalışırken kendisine uygun bir rol olduğu farketmiş . Oyundan oynamak istemiş ve rolü kalmıştır. Cem Yılmaz ile doritos reklam filminde rol almış. Bir çok oyunda ,komik şivesi ve tiplemesi ile herkesin beğenisi kazanmıştır. Bir çok dizide ve filmde rol alan Ersin en son Acun Ilıcalı’nin Daveti ile Survivor 2020 de ünlüler takımında oynamaya başlamıştır. Bir çok bireysellik oyuna alan ve takıma getirdigi bir çok sayı ile galibiyet yaşamıştır. Orada geçirdiği 100 gün de herkesin beğenisi kazanmıştır. Geçen hafta SMS ikinci çıkmıştı. Bugün konseyde yapılan açıklama ile Survivor 2020 Ersin Korkut sakatlık nedeniyle veda etmiştir.

Ersin korkut veda etti

Evet arkadaşlar yazımızın sonuna geldik . Şu geçirdiğimiz zor günlerde evden alışveriş yapmak e-ticaret ile çok kolay omarsells.com ‘un bir çok ünlü markanın %10 dan başlayan indirdim kodları alışverişin heyecanını doya doya yaşayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: