Gündem

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Atv ekranlarinda yayınlanacak olan , Kuruluş Osman ne zaman başlıyor. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan dizi Osmanli Devletinin kuruluşunu anlatacak olan dizi şimdiden fanlarını toplamayı başardı. Kuruluş Osman oyuncuları? Kuruluş Osman Konusu ? Kuruluş Osman Ne zaman Başlıyor? Detaylar haberimizde ?

Kuruluş Osman Konusu

Ecdadımız Osmanlı İmparatorluğun 600 yil hüküm sürmesinin en onemli nedenlerinden biri ise hem kuruluşu hemde yeni kutlu bir devlet kurulmasıni sağlayan Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey tarafından kurulan Kutlu devlet bir çok cihan da en güçlü devletlerindendır. Halen bile dış güçler Osmanlı’nın tekrar gelmesini hazmedemiyor. Kuruluş Osmanin konusu ise osmanlı imparatorlugun kuruluşu anlatacaktir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan itibaren dış güçlerin hedefi halindeyiz Bunü açık bir dille getırsıyorum. Türkiye Cumhuriyeti Gençlerine Sesleniyorum . Girişimci olan üretici olun herşeyi paraya bağlamayın. Bakın şuanda bulunduğunuz bu site bir girişimidir. 2 yaşında daha para kazanmadı. Ama ben inanıyorum . Sizde hayalleriniz peşinden gidin .

Yapımcılığını Bozdağ Filmin yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağın yazdığı, Kuruluş Osman bu sezon Atv ekranlarında olacaktır. Osman Beyi Yakışıklı Oyuncu Burak Özçivit oynarken, diğer oyuncular hakkında bilgi sahibi değiliz

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAKTİR.

Bu konuda yapım şirketinden bir bilgi gelmedi. Dün akşam yayınlanan fragman ‘in altında ‘yakında ‘ yazıyordu . Ekim’in sonuna doğru olması bekleniyor .

KURULUŞ OSMANIN FRAGMANI

Siz ne düşünüyorsunuz bu dizi hakkında ? Yorumlar da paylaşabilirsiniz?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: