Gündem

MİNİK ÇOCUKLARIN GÖZ BEBEĞİ KİRMİZİ BALIKTAN BAŞARI

Sevgili miniklerimizin kırmızı baligindan rekor geldi . Yeni ve genç neslin düzenli olarak hergün ziyaret ettiği YouTube platformu git gide kendi başına sektör olmaya devam ediyor. Günde binlerce içerik üretici farkli kategoriler de içerikler hazırlarken o içerikler den bazıları ayakta kalıyor . Bunlardan birisi ise çocuk şarkısı. YouTube de kırmızı balık ise bunlardan biri ama milyonlarca izlendi gelin detaylıca bakalım.

Her evde ufak bir çocuk vardır. Çocukları oyalamak için ebeveynlerin sıklıkla kullandığı yöntemler den biri ise YouTube platformu . Çocukların izleyebileceği o kadar çok içerik var ki anlatamam . Tabi bunlardan bir tanesi var o da kırmızı balık çocuklarin dillerinden düşmüyorKen büyüklere kırmızı balığı sorduğumuz da hepsi o şarkıyı mırıldanmaya başlıyor.

Herkesin bildiği üzere YouTube de başarı olan YouTubelar da var ama onların videolari bile bu kadar izlenmiyor. Şimdi siz ne kadar izlendiğini çok merak ediyorsunuzdur ? Hemen söylüyorum . Kırmızı balık Türkiye’nin % 80 tarafından izlemiş durumda . Tam olarak 322 milyon izlenmeye ulaşırken mimiklerimiz gözdesi olmuş. Tabi en önemli konu ise Ebeveynlere yardımcı olması. Düşünsenize çocuğunuz durmuyor , sizi de uykusuz bırakıyor, hemen Kırmızı balık şarkısıni açın ve izleyin inanın size çok yardımcı olacaktir.

Tabiki bir de bunun emek aşaması var kı anlatamam . Kirmızı balığın üreticisi de bunun karşılığıni fazlasıyla almıştir .

Kırmızı Balık Tahmini Olarak Ne Kadar Kazan Di ?

Bunun için net bir şey söylemeyiz. Aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz . Eskiden YouTube den çok Para kazanılıyordu . İnanın Şimdi o kadar da kolay değil çünkü 1000 görüntülenme başına 1- 2 lira verirken tıklama başına fiyat değişiyor. Kırmızı Balığın 322 milyon izlenmesi ile 500.000 ile 600.000 lira arası bir ücret kazandıgi tahminler arasında .

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: