Cafe

Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu Kimdir ? Simay Rasimoğlu Boyu Kaç ? Simay Rasimoğlu’nun Hayatı

Sizcede çok güzel değilmi ? Sade güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Önceki gün akşam Mıss Turkey 2019 en güzelini seçti . 2019 Miss Turkey güzeli Simay rasimoğlu jüri üyelerinin kararı ile Mıss Turkey 2019 birinci Simay Rasimoğlu oldu . Yarışmadan sonra Simay Rasimoğlu’nun kariyeri boyu yaşı biyografisi çok aranan isimler arasında oldu . Peki Simay Rasimoğlu Kimdir ? Hakkında merak edilen herşey burada .

Simay Rasimoğlu’nun duru güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Önce gün akşam yapılan yarışmada 1. Olan Simay Rasimoglu Google en çok aranan isimler arasında oldu. Simay Rasimoğlu Kimdir ? Gündem de en çok boyu yaşı kim olduğu merak edilen güzel yarışmacı Simay Rasimoğlu boyu kaçtır gibi sorular sorulacak. Simay Rasimoğlu kimdir ?

Simay Rasimoğlu Kimdir ?

Miss Turkey 2019 birincisi Simay 22 yaşında ve 1.88 boyundadir. Uludağ Üniversitesi mimari restorasyon bölümünden mezun olan Simay Rasimoglu Miss Turkey 2019 birincilik tacını takmıştık . Şimdi ise Ülkemizı dünyada temsil edecek . Daha bu genç yaşında bu kadar başarılı olması takdire şayan. Ayrıca farkı bir havası farklı bir enerjisi var . Beni en çok etkileyen ise çok duru bir güzelliği var . Takdir edersiniz ki Simayi ekranlarda da görmek isteriz .

Siz ne dersiniz yorumlarınızi bekliyorum

Simay Rasimoğlu ‘ çok mutluyum çok gururluyum Ülkemi dünyada temsil edeceğim için çok onurluyum ‘

Çok duru bir güzellik
Daha henüz 22 yaşında
1.88 boyunda
Daha henüz çok genç

Bu tarz içerikleri daha fazla görmek için yorum yapmak unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: