Gündem

Mucize Doktor’dan Reyting Rekoru

Yapımıni Mf yapımın yapımcılığını Asena bülbüloğlunun üstlendiği, Yusuf pirhasan’in yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu Pınar bulut ve Onur koralp in yazdığı mucize doktor reyting rekoru kırdı. Dün akşam yayınlanan bölümünden sonra tüm televizyonlar da üst düzey izlenme rekoru kırdı . Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başardı.

Mucize Doktor’dan Reyting Rekoru

Mucize Doktor 3 Ekim 19 Perşembe günü ABC1 20+ hedef kitlede 42.88 share ile TİAK A.Ş. tv izleyici ölçüm paneli’nde ‘ ölçümlenen tüm kanallarda bugüne kadar yayınlanan diziler arasında en yüksek izlenme payına (share) alarak büyük bir rekora imza attı.

TİAK A.Ş. TV İZLEYİCİ ÖLÇÜM PANELİ VERİLERİ

Bugüne kadar en çok izlenen diziler arasına giren bu dizi bir otizimli çocuğun neler yapacağını gösteriyor . Onlar birer deha sadece iletişim becerileri düşük. Sizlerde onların ellerinden tutun .

Dün tüm reyting grupların da birinci olurken ABC 1 de 42.88 olarak rekora taşıdı.

Mucize Doktor’un Konusu

Taşra da bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin Tip fakültesini birincilikle bitirdikten sonra asistan cerrah olarak özel bir hastanede ise başladıktan sonra aşık sevgiyi heyecanı dostluğu bir arada yaşamasını konu alıyor. Onu yetişirip doktor olması sağlayan Adil hocaya tam anlamıyla müteşekkir.

Mucize Doktor Oyuncuları

Taner ölmez , Onur Tuna , Murat Aydın, Sinem Ünsal, Özge özder, Hazal Türesan , Fırat Altunmeşe , Reha Özcan yer alıyor.

Her perşembe saat 20:00 Fox tv ‘de

Sizde mucize doktoru izliyormusunuz? Yorumlara yazarmisiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: