Gündem

Survivor 2020 Aşkım Kimdir ?

Tv Ekranların sevilen programı survivor da gönüller ve ünlülerin çekişmeli yarışmaları, izlerken yarışmacıların karakterlerini sevinçlerini üzüntülerini de bir arada görüyoruz. Ve bir çoğumuz burada tuttuğumuz değer verdiğimiz yarışmacılar vardır. Sevilen yarışmacı Askim Hakkında herşey!

SURVİVOR 2020 AŞKIM KİMDİR?

Ünlüler takımında yarışan ve kısa sürede kendisine ilgi toplayan Aşkım geçen hafta SMS birincisi oldu . Yaşı ve boyu yüzünden bir çok kişi yapamaz derken inanılmaz bir başarı yakaladı. Hem parkurda hemde anlat bakalım da çok iyi oynuyor. Takıma sonradan dahil olmasına rağmen takıma çok çabuk adepte oldu . Sempatik tavrı sevecenligi ve parkurda gösterdiği başarıli performans ile gönüllerde taht kurmayı başardı.

Eğlenceli ve birbirinden çekişmeli ve zorlu parkurlarda yarışan ve sıkı takipçilerin merak ettiği Aşkim Burçe Tunay kimdir?
Survivor 2020 Aşkim Kimdir ? Kaç yaşında boyu kaç ne iş yapıyor ?

Survivor 2020 Aşkim

Aşkım Burçe Günay Kimdir ?

Survivor 2020 Aşkım 2000 yılında dünyaya geldi . Küçük yaşlardan veri Cimnastik ile uğraşmaya başladı. 2010 yılında İstanbula taşındı. İstanbul Akademik Cimnastik Spor kulübü oyuncudur . Ve halen oynamaktadır. Şuan ise Survivor 2020 de yarismaktadir . 2013 yılında mersin’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonasi’nda 1. Seri ve 2. Serideki başarısı ile Türkiye Şampiyonu olmuştur .Aşkım Burçe Tunay 2013 Milli Takim sporcusu oldu .

Askim Burçe Tunay 20 yaşında ve 162 Cm boyundadır. Hem basarısı hemde performansi ile bizleri etkilemeyi başaran ve SMS birincisi çıkan Aşkımı gönülden tebrik ederim.

Evet arkadaşlar yazımızın sonuna geldik . Şu geçirdiğimiz zor günlerde evden alışveriş yapmak e-ticaret ile çok kolay omarsells.com ‘un bir çok ünlü markanın %10 dan başlayan indirdim kodları alışverişin heyecanını doya doya yaşayın.

Doya Doya Alışverişler dileriz .

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: