Gündem

Survivor 2020 Berkan Kimdir ?

Tv Ekranların sevilen programı survivor da gönüller ve ünlülerin çekişmeli yarışmaları, izlerken yarışmacıların karakterlerini sevinçlerini üzüntülerini de bir arada görüyoruz. Ve bir çoğumuz burada tuttuğumuz değer verdiğimiz yarışmacılar vardır. Sevilen yarışmacı Berkan Karabulut Hakkında herşey!

Ilk once ünlüler takiminda yarisan sonra birleşme partisinden sonra acun ılıcalı tarafından Gonuller takımına geçti. Halen yarışan ve kısa sürede hem performans hem de sakın duruşu ile izleyicilerin ilgisi kazanırken. Her hafta performans birincisi. .

Berkan Karabulut

Eğlenceli ve birbirinden çekişmeli ve zorlu parkurlarda yarışan ve sıkı takipçilerin merak ettiği Berkan Karabulut kimdir?
Survivor 2020 Berkan Karabulut Kimdir ? Kaç yaşında boyu kaç ne iş yapıyor ?

Berkan Karabulut Kimdir ?

Survivor 2020 Berkan Karabulut 1994 yılında İstanbul da Yugoslav bir ailenin 3. Çocuğu olarak dünyaya geldi . Berkan sık sık okul değiştirmiş. Bunu nedeni ise en iyi basketbol takımı neredeyse orada oynamak için olduğu söylemiş.

Survivor 2020 Berkan Kimdir

7 yaşında spora başlayan Berkan bir çok spor dalında spor yaptı. 2 sene A takımda profesyonel basketbol oynadı. Ardından üniversite giden Berkan 2013 yılında fitness eğitimine başladı. Bellevue Residance’de 1.5 sene eğitmenlik yaptı.
Bir tanıdığı ile 2015 yılında ortak olarak dublex bahçeli bir stüdyo kurdu . 2015 yılından beri kendi spor salonunu calistirmaktadir .

Şuan gönüller takımda yarişmaktadir . Gönüller takımına geldikten sonra daha çok oyun kazanamaya Başladılar

Survivor 2020 Berkan Kimdir

Berkan Karabulutun Sevgilisi

Berkan ve Sevgilisi Lale

22 yaşında sosyaliji okuyan Lale Zuzanna Onuk . Bir çok yerde fotoğraflari Mevcuttur .

Evet arkadaşlar yazımızın sonuna geldik . Şu geçirdiğimiz zor günlerde evden alışveriş yapmak e-ticaret ile çok kolay omarsells.com ‘un bir çok ünlü markanın %10 dan başlayan indirdim kodları alışverişin heyecanını doya doya yaşayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: