Gündem

TikTok Güçlü Bir Rakip mi Geliyor.

Çin merkezli sosyal medya platformu TiKTok’a rakip mi geliyor ? Facebook’un kurucusu ve ceo’su olan Mark Zuckerberg TiKToK hakkında konuştu.Facebook’un TikTok’a karşı Lasso adında bir uygulama çıkaracak. Yaptığı bir konuşmada ZUCKERBERG “Çok ilginç bir hadise ” ifadesi kullandı .

2016 yılında facebook twitter ve ınstagram rakıp olarak gelen Çin merkezli tiktok sık sık ürettiği ilginç içerikler ile gündeme oturmaya başlıyor. Global kullanıcı sayısı 500 milyon. Türkiye’de 26 milyon kullanıcısı var . Sosyal medya devi facebook devi kendine rakip olan her uygulamayı satın alırken . Facebook’un bu konu hakkında yeni bir planı var . TikTok’a yeni bir rakıp geliyor. Facebook’tan lasso uygulaması geliyor. Bakalım nasıl olacak ?

MARK ZUCKERBERG’İN TİKTOK’A KARŞİ YENİ BİR PLANI VAR!

MARK’in ses kayıtlarına göre tiktok’tan bahseden mark “Ölçek açısından mesela Hindistan’da Instagramı geçtığını sanıyorum .EVET ÇOK İLGİNÇ BİR HADISE . Dolayısıyla bu yönde atacağımız bazı adımlar var .üzerinde durduğumuz bağımsız bir ürünumüz var Lasso uygulaması .

LASSA UYGULAMASI İLE UMUTLU

Lasso ilk olarak meksika”da deneyecekleri soyleyen mark bu uyulamadan memnun kaldıklarını söylüyorlar.

Zuckerberg tiktok’un reklam yaparak büyüdüğü anlatan mark . Eğer reklam yapmayı durdurursa Çin merkezli şirket tehlikeye girer.Bu konuda yaptığı diğer açıklama ise yeni uygulama için zamanları olduğunu dile getiren mark bu uygulamadan umutlu gibi görünüyor.

SİZİN BU KONUDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR. BU TARZ HABERLERİN GELMESİ İÇİN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: