Gündem

VPN Nedir? VPN ile Yabancı Dizi İzle

Netflix ABD ve Netflix Türkiye içerik kütüphanesi arasında yaklaşık olarak 1000 içerik farkı olduğunu biliyor muydunuz? Bunun sebebi Netflix’in kendi yapımı olan orijinal içerikleri dışındaki film ve dizilerdeki telif haklarının ülkeden ülkeye değişiklik göstermesi. Yabancı dizi izlemek için iyi bir içerik kütüphanesine sahip olan Netflix’in diğer ülkelerdeki içeriklerine ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz?

VPN Nedir? VPN ile Yabancı Dizi İzle

VPN Nedir? HYPERLINK VPN ile yabancı dizi nasıl izlenir? VPN, sanal olarak konumunuzu özgürce değiştirmenizi sağlayan ve herhangi bir vize gerektirmeyen bir teknolojidir. VPN (Virtual Private Network-Sanal Özel Ağ) ile sanal kimliğinizin bir parçasını oluşturan sanal konumunuzu yani IP adresinizi değiştirebilir ve değişen IP adresi ile gerçekleştirdiğiniz iletişiminizi şifreleyerek internet bağlantınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

VPN ile Netflix’in diğer ülkelerdeki yabancı dizilerini izleyebilirsiniz. VPN ile Hulu, HBO Go, BBC iPlayer, Amazon Video ‘nun içeriklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Youtube’da içerik izlerken ‘’Bu Video Ülkenizde Kullanılamıyor.’’ uyarısı ile mi karşılaşıyorsunuz? VPN ile bu sorunu aşabilirsiniz.

VPN ile yabancı dizi izlemek için öncelikle bilgisayarınıza bir VPN programı indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. Cihazınıza VPN kurduktan sonra izleyeceğiniz dizinin ülkesini VPN sunucuları arasından seçerek VPN’i aktifleştirmeniz gerekmektedir.

VPN ile sanal olarak konumunuzu değiştirdikten sonra Netflix, HBO, Youtube, Spotify ve benzeri platformlarda bağlandığınız sunucunun konumuna bağlı olarak farklı içerikleri izleyebilirsiniz.

Popüler VPN şirketlerinden biri olan ExpressVPN, VPN ile sadece dizi ve film içeriklerine değil aynı zamanda dünyanın farklı yerindeki spor yayınlarını da izleyebileceğinizin altını çiziyor. Örneğin, VPN ile Superbowl’u Amerika’da olmadan izleyebilirsiniz! VPN ile HYPERLINK “https://tr.wikipedia.org/wiki/Ragbi_Dünya_Kupası” Rugby World Cup 2019’u da evinizin konforundan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Eylül ayında izleyecek dizi mi arıyorsunuz? VPN ile HBO Go üzerinden izleyebileceğiniz en iyi dizilere birkaç örnek vermek gerekecek olursa:

Big Little Lies İzle

HYPERLINK “http://www.milliyet.com.tr/mutlak-izlemeniz-gereken-bir-dizi–big-little-lies-molatik-3653/?Sayfa=6

” Big Little Lies izlemek için VPN kullanabilirsiniz. Big Little Lies Liane Moriarty’nin en çok satan kitabı Big Little Lies’dan uyarlanmıştır.

Big Little Lies 2017 yılında yayınlanmıştır ve 2 sezonluk bir dizidir; toplada 14 bölümden oluşmaktadır. Oyuncuları arasında Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Alexander Skarsgard, Zoe Kravitz, Laura Dern ve Shailene Woodley gibi isimler bulunmaktadır. İkinci sezonda oyuncu kadrosuna Meryl Streep katılmıştır ve mükemmel bir oyunculuk sergilemiştir.

Big Little Lies’ın ilk sezonunu Jean-Marc Vallee yönetmiştir fakat ikinci sezonunu Andrea Arnold yönetmiştir. Bunun sebebi de Jean-Marc’ın ‘’Hikaye bitti’’ diyerek ikinci sezonu çekmek istememesidir.

Big Little Lies, California’da sahildeki bir kasabada yaşayan beş kadının arkadaşlıklarını konu almaktadır. Karakter betimlemeleri ile tam bir başyapıt olan Big Little Lies’ın müziklerine hayran kalacaksınız.

Big Little Lies bir HBO dizisidir. Big Little Lies’ı izlemek için HBO Go edinebilirsiniz. Big Little Lies izlemek için VPN kullanabilirsiniz.

Sharp Objects İzle

Sharp Objects izlemek için VPN kullanabilirsiniz. Sharp Objects 2018 yılının Temmuz ayında yayınlanmaya başlamıştır ve yönetmenliğini yine Jean-Marc Vallee yapmıştır. Sharp Objects Gillian Flynn’in Sharp Objects adlı romanına dayanmaktadır. Başrolünü Amy Adams’ın oynadığı Sharp Objects birçok ödül kazanmıştır. Patricia Clarkson Sharp Objects’deki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Ödülüne layık görülmüştür.

CSharp Objects iki küçük kızın cinayetini araştırmak için kendi kasabasına dönen gazeteci Camille Preaker’ın cinayeti araştırmasıyla birlikte kasabanın ve kendi ailesinin karanlık yönlerini ortaya çıkarmasını konu almaktadır. Psikolojik-gerilim olan Sharp Objects’in ilk bölümleri biraz yavaş ilerlese de bir oturuşta izleyip bitireceğinize emin olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: