CafeGündem

Yasmin Erbil Kafeden Kovuldu ?

Yasmin Erbil , geçtiği gün gittiği eğlence mekanından kovuldu mu ?

Yasmin Erbil geçtiğimiz günlerde arkadaşları ile bir eğlence merkezine gitti Orada oturduğu sırada babası Mehmet Ali Erbil gelince ağlamaya başladı. Arkadaşları bunun üzerine Yasmin Erbil kovdu . Defol Git denildiği iddia ediliyor. Bunun üzerine Yasmin Erbil arkadaşları karakola gidip şikayet etti .

Geçtiğimiz günlerde günaydın’in haberine göre olay 9 Ocak günü Emirgan ‘da bulunan lüks bir kafede meydana geldi . Bildiğiniz üzere Mehmet Ali Erbil taburcu olduktan kısa bir süre sonra tekrardan hastaneye kaldırılmıştı. Yasmin Erbil bu olaydan ötürü canı sıkılmış olmalı ki arkadaşları ile eğlenmeye gitmiş. Ama sonu hüsran ile sonuçlanmış.

İlerleyen saatlerde babası aklına gelen yasmin göz yaşlarına hakim olamadı . Bunun üzerine arkadaşları küfür ve kötü söz söyleyerek Yasmin Erbili kovdu. Bunun üzerinde karakola arkadaşlarını şikayet eden Erbil ‘den sonra soruşturma açıldı.

Olay ilerleyen saatlerde yasmin Erbil in göz yaşı dökmesi ile meydana geldi. Önce hakaret edip sonra bir arkadaşı ‘Defol Seni Çekmek Zorundamiyiz ‘ deyip hakaretlere devam ettiler. Önce şaka olduğu düşünen Erbil hakaretlerin devam etmesi üzerine olay yerini terk edip karakola gitti .

Olaydan sonra soruşturma başladı.

Kaynak Günaydın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: